KONST / Litografier / Färglitografi 15848298
nr 1584 8298
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1956,59x35 cm, yttermått inklusive ram: 84x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:46:02
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr